Interiér

toyota-hilux-2011-interior-tme-017-full_tcm423-1076911.jpgKvalitní a velmi odolný interiér je primárně určen pro tvrdou práci. Elegance mu ale také nechybí. Palubní deska je vybavena systémem Toyota Touch. Barevná dotyková obrazovka s 6,1″ umožňuje přístup ke všem multimédiím a informacím o voze. Je k ní připojena doplňková zadní kamera, která napomáhá k bezpečnějšímu couvání.

Váš Hilux můžete vybavit i satelitní navigací nebo vstupem pro USB pro připojení flash disku s vaší oblíbenou hudbou. Toyota Hilux je vybaven pokročilými bezpečnostními funkcemi a asistenty. Patří mezi ně protiblokovací systém (ABS), brzdový asistent (BA) a dle výbavy až 6 airbagů. Součástí zabezpečení vozu je standardně imobilizér. Interiér se soustředí hlavně na funkčnost, kvalitu a pohodlí pro cestující.

Řidiče osloví perfektně padnoucí kožený volant, který je navíc výškově a podélně nastavitelný. Přední sedadla mají také nastavení výšky. Boční vedení opěradel i sedáků zajišťuje nebývalý komfort jízdy. Jsou čalouněny materiálem (pokud nebyla zvolena kůže), který je velmi odolný a pohodlný a je vyveden v šedých odstínech barev. Ryze funkční řešení, které odolá každodenním nástrahám využití v pracovním procesu.